Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tip na čtení: stovky stránek oblíbeného časopisu Krajem svatého Antonínka

Doufejme, že konečně přicházejí dny s hezkým počasím, proto ani nepředpokládám, že někdo budete moc vysedávat u počítačů. Kdybyste ale přece jen někdo k těm strojům-bavičům zasedli, najdete tady dole v tomto článečku, pod onou velkou fotkou, časopisy mému srdci svým způsobem nejbližší.

Jde o zatím poslední čísla našeho časopisu Krajem svatého Antonínka, na kterém mi ještě pořád záleží víc než skoro na čemkoliv jiném. Už jsem tady o tomto časopise psal několikrát, proto nyní už nebudu psát nic. Zkuste se do něj začíst, nebo si třeba časopis stáhněte na plochu, vytiskněte nebo pošlete někomu známému. Hodně lidem se časopis v našem regionu líbí, říkají, že je v něm jiné čtení než v ostatních časopisech, tak se třeba zkuste podívat. To víte, třeba mi lžou, když se jich na časopis ptám :)

V těchto dnech dokončuji číslo 10, možnou titulní fotku tohoto čísla jsem dal do záhlaví článku, jde o koňáka, který jeden s koňmi na krojovanou svatbu. Dali byste tuto fotku na titul?

Bohužel, desáté číslo už bude dražší než předcházející, místo deseti korun je nová cena dvacet korun. Dost se toho bojím a cítím, že časopis, který jsme dosud prakticky celý vyprodali, bude mít nyní s prodejem potíže. Lidé na Slovácku převracejí v ruce každou korunu, takže zdražení o deset korun je hodně. Vysvětlovat jim, že výrobní náklady časopisu na každé číslo se pohybují kolem 50 korun za kus, nebo že oněch deset korun utratí na tisíci blbostech, je skoro zbytečné. Ale třeba se mýlím...

Pokud budete mít možnost, zkuste si prosím časopis koupit. Jen tak udržíme naději, abych vycházel co nejdéle...

Děkuju!!!

RB       

 

Tak vypadal plakátek s titulní stranou na zatím poslední vydané číslo - číslo 9 (květen/červen 2009)