Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

UPOZORNĚNÍ: OD POLOVINY ÚNORA 2015 MAJÍ TYTO STRÁNKY OMEZENÝ PROVOZ - nashledanou v lepších časech...

Je toho strašně moc, co bych chtěl na tyto stránky dát, mám i mnoho článků a témat připravených, ale cítím, že právě nyní přišla doba, abych svůj čas věnoval něčemu jinému, než těmto stránkám. Vůči mnoha lidem cítím obrovský dluh, protože mnohokrát jsem dal těmto stránkách přednost před nimi, přestože oni se nikdy takto sobecky nezachovali - přišel čas, abych tento dluh začal splácet. 

Rád bych alespoň takto - možná poprvé za řadu let, co tyto stránky dělám - poděkoval všem, díky kterým jsem tyto stránky dosud mohl dělat. Své ženě, rodičům, dalším příbuzným i mnoha známým... Měl jsem v životě na své nejbližší neskutečné štěstí a nikdy nebudu moci dostatečně vyjádřit obrovský vděk za všechno, co pro mě udělali... A samozřejmě děkuji vám, čtenářům, bez vašich reakcí, povzbuzování i díků bych nebyl schopný tyto stránky dělat ani jediný měsíc, natož tak několik let. Opatrujte se, radujte se ze života a pokud můžete udělat pro někoho něco užitečného, neváhejte s tím... 

RB 

 

Ps. Budu rád, když se třeba někdy podíváte na dřívější články, videoukázky nebo fotky tady na webu, je toho tady za ty roky strašně moc a snad něco z toho osloví i někoho v budoucnosti. Bohužel jsem toho "vršilů tolki, že jsem to vůbec nestíhal rozdělovat do všech rubrik, takže systém rubrik nafunguje. Kromě těchto stránek www.SlovackoDNES.cz zatím ještě fungují i stránky, které jsem dělal před nimi www.Slovacko.org - TADY je najdete. Moc bych si přál, aby stránky na obou adresách existovaly co nejdéle, doufám, že by snad alespoň něco na nich mohlo oslovit i ty, kteří přijdou po nás... Teď jenom musím vychovat dcery tak, aby viděly smysl ve stejných věcech jako já a tak přítomnost stránek na internetu financovaly :)

 

Pokusím se ale udržovat tady na stránkách alespoň jednu věc. Otevřu od pondělí 16. února jednu stránku a na ni budu dávat odkazy na všechny zajímavé projekty a lidi, kteří si zaslouží podporu - v tom vidím nadále velký smysl i užitek.