Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

TADY jsou dva - zcela rozdílné - rozhovory se mnou. Velmi děkuji za pozvání i vstřícnost, moc si toho vážím

Shodou náhod jsem v poslední době přijal pozvání ke dvěma rozhovorům, které byly zcela rozdílné. Jeden byl totiž určené spíše pro mladší posluchače, druhý byl hodně odborný. Obě pozvání jsem ale přijal velmi rád a jsem moc a moc vděčný těm, kteří mě pozvali a vedli se mnou rozhovor. Napíši o nich později více.

 

 

 

Povídání v podcastu Suterén 

 

 

 

 

 

Tady ještě přidávám povídání v TV Noe na pozvání paní Magdaleny Múčkové, kde jsme byli s Lenkou Fojtíkovou a Lenkou Jurečkovou: 

 

U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře PRESS / FOTO Lidová kultura očima novinářů a fotografů je téma dalšího dílu, kterým vás provede Magdalena Múčková.

Jak je lidová kultura vnímána zvenčí? Jeví novinářská obec zájem o tato témata? A mají naši hosté vlastní kroj? Více se dozvíte v dalším premiérovém dílu našeho pořadu. Představíme vám také zajímavou mladou cimbálovou muziku Falešnica se zrakově handicapovaným primášem Radimem Vojtkem.

Hosté: Radek Bartoníček (novinář mj. Aktuálně), Lenka Fojtíková (novinářka, mj. Katolický týdeník), Lenka Jurečková (fotografka, malířka). Zahraje CM Falešnica s primášem Radimem Vojtkem.

 

 

Hostem v pořadu Vinohradská 12 na Českém rozhlase Plus 

 

Historie jedné volby. Jak získal ombudsman Křeček hlasy poslanců? 

Veřejným ochráncem práv v Česku bude příštích šest let Stanislav Křeček. 81-ti letý advokát, politik, bývalý předseda Sdružení nájemníků a zástupce ombudsmanky, do funkce přichází jako kandidát prezidenta Miloše Zemana. Jeho volba mnohé překvapila, dokonce i některé poslance. Čí hlasy ve sněmovně Křečkovi pomohly? Jaké argumenty poslance přesvědčily? Lenka Kabrhelová mluví s Radkem Bartoníčkem, parlamentním zpravodajem Aktuálně.cz. 

 

 

Toto na mě najednou vyskočilo z Youtube :)