Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Šance pro mladé kapely: Přihlašte se na loupežnický festival do Ostrohu!

Bohužel, sám jsem si vědom, že sem na stránky dávám možná až příliš málo zpráv pro mladé čtenáře, snažím se s tím něco dělat, ale zatím se mi to moc nedaří.

Nyní to alespoň trošku napravuji, protože bych rád vzkázal všem mladým kapelám, že mají možnost přihlásit se do Uherského Ostrohu na výborný festival mladých kapel s názvem Leciánova bota.

Podívejte se prosím do přiloženého souboru, kde najdete veškeré podrobnosti. Rád bych také oslovil potencionální diváky, aby na festival přišli, je opravdu výborný a docela nepříjemně mě loni překvapilo, že jsem na něm moc diváků neviděl.

Pro neznalé ještě dodávám, že Lecián byl loupežník, a to loupežník pořádně nebezpečný. Dokonce tak, že pořadatelé festivalu se setkali s názory, aby festival přejmenovali. Teď mě napadá, jak by se tak mohl festival jmenovat - třeba podle nějaké počestné dívky, co říkáte? :)

RB

 

Ps. Kdybyste se nedívali do přílohy, vězte, že festival je 24. dubna 2010 v areálu střelnice v Uherském Ostrohu. A kapely se můžou přihlásit do konce března!

 

 

Soubory ke stažení