Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Přijeďte na bohatý hodový program do Hluku + Další pozvánky: na Kubišovou, Langerovou, Buty, cyklotoulky, dračí lodě, western, Divadlo ve vodě, do Slovácké búdy, skláren, Vnorov, Slavkova, Milotic, Suchova, Ulitého kafé ...

Opět si musím před víkendem povzdechnout a pronést obvyklou větu: akcí na Slovácku je moc, moc, moc a moc, přetěžko z nich vybírat, a byť jich sem dávám mnoho, existuje řada a řada dalších, o kterých ani nevím. Nicméně, držím se kritéria "čím blíže k mému domovu, tím větší reklamu se snažím zcela zdarma dělat". Proto: Hurá do Hluku!!! :)

Hody v Hluku anoncuji na hlavní stránce webu už dlouho, přesto ještě jednou vám návštěvu místních hodů doporučuji. myslím, že to bývá jeden z vůbec nejhezčích hluckých víkendů v roce, byť tady vlastně žádné pravé hody nejsou a nenarazíte tady ani na žádnou stárku či hodovou družinu. I tak se ale daří Hlučanům vždy poskládat velmi pěkný program. I kdybyste si náhodou neprošli program, tak prostě jen tak do Hluku přijeďte a užívejte si odpočinkových dnů, zejména navečer a večer se stačí po tomto městečku procházet a naslouchat muzice, která hraje hned na několika místech. Pokud se chcete do programu podívat, dávám ho pro jistotu ještě i tady.

 

Rád bych zároveň upozornil, že pozvánky s plakáty dávám průběžně na hlavní stránku tohoto webu vpravo, takřka každý den tam přidávám nový plakát, sledujte tedy hlavně toto místo stránek, pokud vás zajímají akce. A tady už je výběr těch na příští dny:

 

RB

Ps. V případě Hluku si projděte TADY program detailně v největším rozlišení, těžko něco vypisovat, nejvíce se děsím návalu lidí na jídla "našéj kmotřénky" paní Lekešové na památkových domcích, je to krásné komorní prostředí, kterému příliš moc lidí neprospívá ... 

 

 

TADY  najdete veškeré podrobnosti k dračím lodím ...

 

 

 

 

 

 

... k tomuto plakátu na akci v nejlepší kavárně široko daleko ještě TADY článeček ...