Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky na sobotu: Nivnické Zpívání v krajině Komenského, hlucké postarání o kroj a blatnický košt vína + Den vína v Buchlovicích!

Jako obvykle je toho hodně, na co bych vás chtěl pozvat. Dnes dám sem na stránky několik pozvánek, další snad ještě přidám.

Moc vás zvu do Nivnice, a to na tuto sobotu, kde od 17.00 začne jeden velmi hezký pořad. Pozvánku mám na hlavní stránce a dávám ji také sem.

 

Pokud byste si chtěli udělat před cestou do Nivnice zastávku, zastavte se určitě v Hluku. V sobotu od 15:00 hodin tam začíná na Památkových domcích velmi užitečná akce s názvem Postaraj sa o svůj kroj.

Co se mimo jiné dozvíte? "Víte, jak správně vyžehlit kroj, jak upravit nohavice? Na tyto a další otázky spojené se správnou údržbou kroje Vám budou v sobotu 12. 3. 2011 od 15.00 hod. na památkových domcích odpovídat paní Ryšková, paní Mitáčková, paní Kotačková, paní Pospíšková, paní Mahdalová a pan Míšek. Přijďte nasbírat informace, které můžete zúročit při oblékání svých dětí a vnuků do kroje na letošní Dolňácké slavnosti."

 

A ještě jedna sobotní akce, tato začíná ve 14:00, v Blatnici pod Sv. Antonínkem mají košt vína. Bývá to košt vynikající, jak kvalitou vína, tak zájmem lidí, muzikou, atmosférou ... Neváhejte ...

 

 A tady je prosím odkaz na úplné podrobnosti o sobotním Dni vína v Buchlovicích ...