Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky: Moc vás zvu do Strážnice na Horňáckou cimbálovou muziku Libora Supa a další výborné zpěváky!

Moc bychom vás chtěli s Tondou Vrbou pozvat na sobotní večer do Strážnice, kde můžete slyšet Horňáckou cimbálovou muziku Libora Supa. Zdá se mi, že tato muzika bývala vidět méně, než některé další muziky z Horňácka, o to ale zajímavější je navštívit její koncert. Sami uvidíte, že je stejně výborná jako další horňácké muziky. A jako pozvánku přidávám jednu ukázku, kterou natočil Tonda, a v sestřihu vám ukáže, koho ve Strážnici uvidíte.

Program začíná v sobotu v 19. hodin a kromě této muziky uslyšíte několik dalších výborných účinkujících.

A Tonda Vrba k videu a koncertu připsal:

I dyž probíhá většinú na mnoha místách republiky plesová sezóna, zavítajte v sobotu 14. ledna do kulturního domu Strážničan ve Strážnici na určitě kvalitní koncert snažící sa Horňáckéj cimbálovéj muziky Libora Supa s vynikajícími sólisty jako jsou legendární pěvci Václav Harnoš s primášem Martinem Hrbáčem, už vyšlé hvězdy lidového zpěvu Verunka Malatincová, Martin Prachař, a nesmím zapomenút ani na hodně šikovný ženský sbor Lipina z Hroznové Lhoty.

Šecko uvede miuým aj veseuým suovéčkem múj kamarád, "bratr" Martin Kuchyňka. Porad začíná v 19.00 hodin a ešče v predprodeju si možete kúpit "lupen" za sto dvacet korunek. Na místě dáte z kešeně o tricet vjacéj.

Po skončení koncertu sa rozběhne na stejném místě neodmyslitelná beseda u cimbálu. Šeckým príznivcú aj pocestných zve za svoju bandu primáš, manager a organizátor téjto sešlosti Libor Sup z Velkéj nad Veličkú.