Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánka: Košt slivovice, zabijačka i muzika Libora Supa na Vápenkách + Vinařský ples + beseda s výborným spisovatelem Josefem Holcmanem... A velký košt zelá v Hluku!

Když jsem se tak rozhlížel po akcích na Ostrožsku a Horňácku, zdálo se mi, že jedna z nejzajímavějších akcí proběhne na Vápenkách. Vyfotil jsem tedy kdesi na nástěnce plakát, který sem dávám. Pozor na čas - začíná se v sedm ráno! :)


Jinak bude samozřejmě největší akcí na celém Slovácku Vinařský ples v Hluku, plakát na něj mám už řadu dnů na hlavní stránce webu vpravo. S lístkama to už ale vypadá bledě, když jsem v pondělí sháněl lístek pro sebe, koupil jsem si poslední do hlavního sálu - jinak mi už nabízeli lístky jen do sklepa, kde bude diskotéka.


Jestli máte další pozvánky, pošlete, dáme sem na web a třeba vám přijede ještě víc lidí :)

RB 

 

... a plakát na Vinařský ples v Hluku. Véééélikááááá akca, kde nebude chybět slovácká honorácia, tombola je převeliká a hóóódně lákavá, šak nechybí zájezd až do Thájska nebo diamant, tož hlavně aby ceny nelosovál nekdo z Karlových Varú, kde majú zkušenosti s týma losovačka, pořád tam nemohli najít ten správný lístek se správnú stavební firmú, ale tož, nakonec ho překvapivě našli a zakázka byla doma - to nám na Slovácku nehrozí, tady chodíme do kostela, modlíme sa, zpovídáme sa, tady žijú dobří ludé, dobří, strýčku aj tetičko, dobří :) 

Moc bych vás chtěl pozvat také na besedu se spisovatelem Josefem Holcmanem. Beseda je v Hluku v pátek 15. února od 18:00 hodin v hlucké knihovně, a už teď se bojím, kolik lidí přijde. Vzhledem k tomu, že moji milí slováští spoluobčané kupují hlavně Blesk a v televizi jistě poběří nějaký současný špičkový český seriál, nevím, nevím, kdo za tímto skvělým spisovatelem přijde. Tož, nechme sa překvapit. TADY najdete odkaz na besedu s pozvánkou ... 

... a přidávám ještě muziku Libora Supa, která bude hrát právě na Vápenkách, tady jsem ji zachytil na loňských Horňáckých slavnostech