Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

PF 2016 - se 77 fotografiemi z našeho Slovácka

Říká se, že sedmička je šťastné číslo. Jsou-li tedy dvě sedmičky, potom musí jít o dvojnásobně šťastné číslo - a pokud tomu skutečně tak je, potom by mohlo toto "pééefko" přinést nám všem štěstí. Umístil jsem totiž na něj 77 fotografií z několika desítek tisíc fotek, které jsem letos na našem Slovácku nafotil.

Těch z vás, které jsem v letošním roce potkával na řadě míst Slovácka bylo mnoho a mnoho, kdybych vás měl všechny dát na tuto "péefku", musela by mít několik tisíc políček. Vybral jsem proto jen několik fotek, spíše v rychlosti a náhodně, protože procházení všech fotografií by zabralo hodiny času.

Rád bych vám všem, s kterými jsem se potkal, poděkoval za vaši vstřícnost a pochopení, nepamatuji si, že by nějaké setkání skončilo něčím špatným - možná až na nějaké výjimky výjimek. Bylo mi potěšením se s vámi setkávat a už teď se těším až se uvidíme v roce 2016.

Z celého srdce bych chtěl poděkovat také vám, kteří jste chodili sem na mé stránky. Jsem vám za to velmi vděčný, protože právě vy jste byli hlavním důvodem, proč jsem tyto stránky dělal. Pokud mi přitom ještě čas od času někdo řekl, že se mu tyto stránky líbí a hodně pro něj znamenají, byla má radost dvojnásobná.   

Co si přát na přelomu starého a Nového roku? Přejme si navzájem ze všeho nejvíce zdraví, zdraví, zdraví, a chovejme se k druhým lidem tak, jak bychom si přáli, aby se jiní lidé chovali k nám. Nic jiného, zásadního, vlastně ani nepotřebujeme. Zbytek už záleží na nás samotných a na tom, který tam nahoře na to naše lidské hemžení a pachtění s božským klidem dohlíží, protože velmi dobře ví, že všechny naše lidské cesty budou mít jeden společný konec.

 

RB    

  

 

 

Soubory ke stažení