Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Nehledáte pronájem bytu v Uherském Ostrohu? Tady jeden doporučuji - se slevou! Je to pro známého, nezavedl jsem žádnou inzertní rubriku :)

Pro jistotu ještě jednou opakuji sdělení z titulku článku, opravdu jsem nezavedl žádnou inzertní rubriku, nebojte :) Když jsem ale viděl, že jeden mně známý pár, kterému naprosto důvěřuji, se snaží pronajmout svůj byt v Uherském Ostrohu, řekl jsem si, že jeho prosbu rozšířím i sem na stránky. Takže, pokud vy nebo někdo z vašich známých uvažujete z jakýchkoliv důvodů o bydlení v Uherském Ostrohu, tady je jedna zajímavá nabídka.

 

TADY, prosím, klikněte  na realitku, která byt nabízí.... 

 

 

Když jsem se majitele bytu ptal, jestli ona cena v nabídce pronájmu je definitivní a nemohl by jít malinko dolů, pravil mě, že se dá o ceně diskutovat a je ochoten ji snížit... Takže, vidíte, dobrá zpráva je hned na světě :) Ta další dobrá zpráva spočívá v tom, že byt je v pěkném prostředí nedaleko vody, sousedé slušní, další lidé v domě v pohodě, navíc Ostroh se snaží, aby byl příjemným městečkem - a kdybyste viděli ten výhled z balkonu!.

 

Zbývá poslední informace - číslo na majitele - 737 346 998. Je to šikovný klučina a skvělý sportovec, proto už dopředu varuji mladé dívky, aby se mu při osobním jednání nedívali moc do očí, nebo se v nich utopí :) Prosím, berte mou informaci s potřebným letním humorem, onen sportovec má partnerku a tvoří jak dokonalou dvojici, že bych druhou takovou jen těžko na tom našem křesťanském Slovácku pohledal :) 

 

RB 

Soubory ke stažení