Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Moje prosba: Víte o lidech z okolí Kyjova, kteří mají silný vztah k lidovým tradicím a chystají se na Slovácký rok jako účinkující v kroji nebo jen tak? Prosím, zavolejte mi na 602 433 970, rád bych za takovými lidmi zajel.. DĚKUJU!

Moc si vyčítám, že je to prosba na poslední chvíli, ale velmi prosím - moc bych chtěl zachytit poslední přípravy na Slovácký rok v Kyjově, stejně jako samotná vystoupení v Kyjově. Vše bych chtěl ale zachytit tak, abychom s Tondou Vrbou natočili na kameru nebo nafotili co nejvíce lidí při těchto přípravách. S některými llidmi už mluvíme, další máme v plánu, ale určitě je mnoho lidí, o kterých ani nic netušíme.

 

Proto tato má výzva, která přichází už trošku pozdě, ale snad ne úplně pozdě. Pokud jste z vesnic kolem Kyjova, které se chystají na Slovácký rok, pokud znáte někoho, kdo je "srdcař" a má vztah k lidovým tradicím a bude například i v Kyjově, velmi prosím, zavolejte mi kdykoliv na telefon 602 433 970.

 

Určitě bychom do těchto vesnic a za takovými lidmi zajeli, dnes, zítra, prostě kdykoliv do neděle, kdy Slovácký rok končí, případně se můžeme domluvit samozřejmě i na dnech a týdnech po Slováckém roku.  

 

Mé číslo je 602 433 970, naši práci s Tondou můžete vidět TADY na facebooku a brzy také TADY na youtube, já sám mám ještě TADY svůj web www.SlovackoDNES.cz...

 

Děkuji za pomoc... 

 

Radek Bartoníček

novinář 

602 433 970