Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Moc vás zvu do soukromého divadla v Blatnici - dnes, v SOBOTU v SEDM, hraje velmi známou hru Voskovce a Wericha Nebe na zemi - přijďte!!! A Svátek bláznů!

Přeji vám pěkný víkend, jak jste zvyklí, pozvánky s plakáty a odkazy na podrobnosti dávám na pravou stránku webu, takřka každý den přidávám nové plakáty, které po skončení akce zase stáhnu. Články k plakátům už nepíši, myslím, že to je zbytečné, navíc řada akcí má obrovskou propagaci - viz například teď Kopaničářské slavnosti.

 

Rád bych ale upozornil na malé divadlo, které žije ze soukromých peněz svých majitelů, a to na divadlo v Blatnici pod Svatým Antonínkem. Udržet chod takového divadla, a ještě navíc na vesnicích, kde existuje jen velmi malý okruh lidí, kterým něco divadlo říká, je velmi obtížné. Proto bych rád na toto divadlo upozornil a zároveň vás pozval například na tento sobotní podvečer, kdy divadlo hraje veleznámou hru Nebe na zemi. Udělejte si čas, přijďte se podívat... Díky!!!

RB 

 

 

 

 

 

A na fb i na svém webu se snažím moc propagovat i tento feastiválek ve Veselí, je skvělý a pro celou rodinu, a má jedinou chybu - že na něj chodí málo lidí...