Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Malé upozornění: Opět dávám více příspěvků spíše na facebook, budu rád, když tam překliknete, nemusíte být ani na facebook přihlášeni... TADY jsou odkazy... Děkuju!

Určitě se budu snažit dávat další příspěvky i sem na internetové stránky www.SlovackoDNES.cz, ale poslední dobou jich dávám přece jen více na facebook. Možná je to proto, že facebook volí stále více čtenářů, možná je důvodem i to, že na facebook je možné dávat i kratičké aktuality (které lidé v době totálního spěchu) upřednostňují), zatímco sem na web se snažím umisťovat propracovanější příspěvky, které vyžadují podstatně delší zpracování - a také pečlivější (a tedy delší) čtení.

 

Na facebook stránek www.SlovackoDNES.cz se můžete dostat velmi snadno, i když nejste na facebook přihlášeni, stačí kliknout TADY...  Pokud byste ale chtěli psát na facebook komentáře nebo mi posílat zprávy, je už potřeba, abyste byli přihlášeni na svůj vlastní profil.

 

Budu rád, když si na facebook mých stránek budete zvykat, umožní nám to mimo jiné, abychom spolu častěji komunikovali, rád si vaše názory přečtu nebo poslechnu...  

 

RB