Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Jízda králů 2015 ve Vlčnově je tady! Podívejte se na detailní program od první chvíle až po konec! Plus mapa, kde co bude!

Tento příspěvek jsem dával sem na stránky už před několika dny, ale teď jsem ho dal jako nejaktuálnější, abyste se případně podívali na podrobnosti vlčnovské Jízdy králů všichni, kteří o návštěvě uvažujete, nebo jste už rozhodnuti do Vlčnova zajet. Budu rád, když vám i následující podrobnosti přijdou vhod - a pokud mě v neděli ve Vlčnově potkáte, tak se přihlaste - zajdeme na skleničku :)

Jinak, já už byl ve Vlčnově dnes odpoledne na vernisáži výstavy, kterou vlastně víkend Jízdy králů začíná. Hrála výborná a usměvavá muzika, vernisáž měla jedna krásná paní, a já samozřejmě vše zachytil pro tyto stránky - vydržte do pondělí :)

 

Takže - nashle ve Vlčnově! Hýlom, hýlom! Držme Vlčnovjanům palce, ať se jim vše vydaří!

 

RB 

 

Ps. Tož, a jedno video z dnešní vernisáže, které jsem ve Vlčnově nahrál - nádherné písničky, úžasné hlasy, sympatičtí, usměvaví muzikanti...  A krásné obrazy paní Daniely Benešové, paní, které by nikdo nikdy neuhodl její věk, tak má vypadat dáma, milé slečny i paní... Zajděte se na výstavu podívat! Jo!!! Název muziky - CM Čardáš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

 

 

A tady je už vše k Jízdě králů ...

 

 

 

 

 

Ondřej Mikulec usedne do sedla sněhobílé