Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Ještě jednou vás zvu na akce! Čuba a Zeman ve Slušovicích! Vondráčková a Zelená v Nové Vsi! Muzičky a hody! Slovácká kuchařka! Akce v Hradišti! Je toho mnoho! Klikněte na pozvánky!

Nechci vám nijak nutit svůj facebook, lépe řečeno, ne svůj osobní profil, ale tyto stránky na facebooku, ale kvůli nedostatku času možná na tento facebook píši častěji než na své stránky. Když tedy kliknete TADY, a jste na facebooku, můžete pěkně sledovat jakékoliv mé aktuální příspěvky. A když ještě k tomu kliknete na "Líbí se", řeknu si, že má přece jen pro někoho konkrétního smysl tyto věci dělat :)

 

Zrovna dnes mi napsala jedna taková čtenářka a tak mi udělal hezké ráno :) Díky, díky, díky! I když jako novinář bývá občas hodně ostrý a nepříjemný, v psaní o Slovácku a v psaní příspěvků na facebook bývám ten nejméně kritický ščlověk, jakého znáte :)

 

Podívejte se na plakáty a akce, je toho opravdu moc a moc, co stojí za pozornost. Nedávám to sem kvůli sobě, ale kvůli tomu, aby bylo vidět, kolik lidí se snaží na Slovácku něco dělat, a kolik lidí si zaslouží, abychom je podpořili účastí nebo zmínkou.

 

A protože jsem v titulku zmínil například Čubu a Zemana, tady vybírám jednu pozvánku. Spousta dalších je ale na mém facebooku a na předcházejícím příspěvku.

Takže: Pamatujete, jak sa jezdilo v osmdesátých rokoch do Slušovic?! Tož, pamatujete, neříkajte Jeli sme sice na dostihy, ale hlavně sme tam všeci nakupovali, protože tam bylo všecko, co jináč v obchodoch nebylo! No a teď v sobotu tam sú zaséj dostihy! S Čubú! Zemanem! Šak sa blížijú senátní volby a Čuba kandiduje! Ať žije slušovický zázrak! A buďme rádi, že ho máme za sebú :) :)