Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Inspirace pro jiné obce a města: podívejte se, jak se setkávají a soutěží mezi sebou lidé z Mikroregionu Nový Dvůr na Kyjovsku

 
Tak na tomto setkání jsem se ocitl v pátek navečer úplnou náhodou, přítomen měl být Tonda Vrba, protože ale točil ve stejný čas v Charvatské Nové Vsi (viz jeho videa TADY), požádal mě, jestli bych zajel na následující akci já. Zajel jsem, vše jsem viděl, natočil, povykládal a tady máte výsledek.
 
Bylo to příjemné setkání, lidí přišlo opravdu hodně a já si říkal, že takové akce by mohly být výbornou inspirací i pro jiné obce, města, mikroregiony. Však se podívejte, jak si to mezi sebou rozdali zástupci obcí Svatobořice - Mistřín, Vacenovice, Ratíškovice, Skoronice, Milotice a Vlkoš. Snad jsem na nikoho nezapomněl, to bych měl průšvih :)
 
RB
 
Ps. A tímto ještě děkuji místním hasičům, kteří nabízeli kromě klobás, které jsou na všech akcích všude možně hlavním či jediným jídlem s cílem zničit všechny krásné slovácké figury ještě něco jiného - vynikající zelňačku, nijak nešizenou, naopak bohatou na všechno, co v takové zelňačce má být, díky!!!