Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Hodně pozvánek: skvělé Jablečné slavnosti v Hostětíně, hody v Nové Vsi, Kunovicích i Starém Městě, kuchařka, vlaky, Horňácko v televizi, Slovácko ve filmu v Brodě, Expo v Brodě, Ulité kafé a Cafe club, krojové dílny, Na kole vinohrady! A přidám další!

Přidávám další a další pozvánky s plakáty, ale rád bych upozornil také na pořad v televizi, který bude už ve čtvrtek a patří k tomu nejlepšímu, co můžeme v našich bedýnkách vidět - tedy my, co máme rádi lidovou kulturu a náš kraj.

Takže čtvrtek, "bedýnka" a pozvánka Magdaleny Múčkové:

"Tentokrát vás zvu na kus reči na Horňácko. Povídat si budeme s dr. Janem Pavlíkem, vynikajícím zpěvákem a tanečníkem, který se ke svému rodnému kraji vrací i ve svých literárních dílech a vydavatelem Františkem Šalé, jemuž tento region natolik učaroval, že si tu pořídil chalupu, jezdí zpívat s mužáky a vydanými tituly dokumentuje místní kulturní dění. O hudební program se postará Ženský sbor z Velké nad Veličkou a nadějná Horňácká cimbálová muzika Romana Sokola. Ve čtvrtek ve 20:00 hod. se na viděnou těší Magdalena Múčková."