Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

DOPORUČUJU: Přijďte na sobotní Zpívání v krajině Komenského v Nivnici - například s Jiřím Pavlicou (v příloze podrobný program!)

Proud mnoha akcí se přece jen nyní trošku utlumil, bylo toho v minulých týnech opravdu velmi mnoho. Přesto se život nezastavil a je možnost opět řadu akcí navštívít.

Rád bych vám doporučil tu, která se uskuteční teď v sobotu 20. února od 18.00 v Nivnici. Pořad se jmenuje Zpívání v krajině Komenského, jde o příjemné muzikantské setkání, které vás určitě potěší. Veškeré informace najdete prosím TADY, nerad bych na někoho zvlášť upozorňoval, ale určitě se mnozí lidé těší na vystoupení Jiřího Pavlici a jeho syna.

Když přijedete, budete možná překvapeni i dramaturgií celého podvečerního zpívání. Podstatou je totiž myšlenka zpívání rodičů a dětí doma, rodinné zpívání. Proto také bude celý program končit těmito slovy:  

"Dnes jsme pořád mluvili o významu společných chvilek rodičů doma s dětmi. Nechcete si hned zítra se svými dětmi více než kdy jindy povykládat, zazpívat, zatančit či přečíst knížku? Pokud to udělá aspoň jeden z vás, dnešní koncert měl smysl."

Snad se nikdo nebude zlobit, že jsem nahlédl do scénáře a takto ho tady prozrazuju :) Teď ještě si vzít tato slova k srdci, co říkáte?

 

RB 

 

 

Soubory ke stažení