Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

A ještě pozvánky: Krojový ples v Blatnici, košt slivovice na Vápenkách

Omlouvám se pořadatelům některých akcí, kteří mi poslali pozvánky, že je dávám na stránky až dnes. Celý týden mám "rozlétaný" a jsem málo u počítače, tak snad i dnes má smysl ještě pozvánky na stránky dát.

Moc vám doporučuju Vápenky, snaží se tam dělat po celý rok řadu zajímavých akcí a sám mám špatné svědomí toho, že toto místo málo "propaguji". Doporučuji vám také tamní stránky, jsou prosím TADY.

 

 

 

Sympatická je mně také snaha Blatničanů, kteří se snaží například o tradici krojovaných plesů. Ten druhý pořádají zrovna teď v sobotu 13. února od 19:30, pokud budete moci, přijďte svou účastí tuto sympatickou akci podpořit. Podrobnosti najdete prosím v příloze. 

 

Sobotní večer je ale akcemi strašně nabitý. Kromě jiného jsou fašankvé zábavy (jak jsem už dával dříve na web) a posledním víkendem pokračují ještě plesy - například v Hluku je Rodičovský ples s polonézou, v Blatničce je myslivecký ples... A pochopitelně takových "plesajících" míst jsou na Slovácku desítky a desítky. Tož neseďte doma...

RB  

 

Soubory ke stažení