Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Zdeněk Kotačka před svatbou triumfoval popáté na tenisovém turnaji ...

Lhotský tenista Zdeněk Kotačka se zdá neporazitelný. V sobotu popáté vyhrál Mistrovství Lhoty, a nám všem, kteří bychom rádi také jednou vyhráli, nezbývá než doufat, že blízká Zdeňkova svatba a první manželské měsíce mu vezmou aspoň krapek síly. Zatím ale vítězí, a vy si nyní můžete přečíst od Pavla Turčina a Petra Lopaty, jak se mu to opět podařilo.

RB 

Rolex Replica Watches

Lhotské mistrovství: Zdeněk Kotačka popáté vítězem, Michal Janča se prodral až do finále

 

Výsledky ve skupinách:

 

Skupina A:

Kotačka - Turčin 7:3

Jenčo - Lopata 7:1

Kotačka - Jenčo 7:2

Turčin - Lopata 7:4

Jenčo - Turčin 7:4

Kotačka - Lopata 7:2

 

Skupina B:

Ondra - Radoch 6:3

Radoch - Bachan 7:6

Radoch - Hyrák 6:1

Radoch - Janča 6:1

Ondra - Bachan 6:4

Ondra - Hyrák 3:6

Ondra - Janča 6:4

Bachan - Hyrák 6:7

Bachan Janča 6:7

Janča - Hyrák 6:1

 

Ze základních skupin postupovali čtyři hráči. Černý Petr padl na Michala Bachana, kterému tentokrát štěstí nepřálo. Prohrál všechny tři tie breaky. V posledním ho porazil Michal Janča 11:9, když odvrátil dva matchbally. Pokud by Michal Janča tento zápas nevyhrál, nepostoupil by ze skupiny... 

 

Čtvrtfinále:

Kotačka - Hyrák 6:1

Radoch - Turčin 6:2

Janča - Jenčo 6:1

Ondra - Lopata 6:3

 

Semifinále:

Kotačka - Radoch 6:2

Janča - Ondra 7:5

 

Překvapivým finalistou se stal Michal Janča, kterého měl Bohuš Ondra už na lopatě, ale Michal prokazoval v sobotu neuvěřitelnou vůli a drtivý forhend. Odvrátil oba matchbally Boba Ondry a poprvé se dostal do finále tohoto prestižního turnaje. Druhým finalistou se stal Zdeněk Kotačka, který celým turnajem procházel jako nůž máslem. Jestliže zbytek hráčů byl vyrovnaný (i když některé výsledky tomu neodpovídají), Zdeněk hrál o jeden level výš.

 

Finále:

Kotačka - Janča 9:2

 

Zdeněk zaslouží absolutorium za páté vítězství v tomto turnaji a Michal obrovskou pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. Oběma hráčům patří velká gratulace.

Poděkování: Markétě a Bětce za skvělou péči o hráče během turnaje a za vynikající gastronomický zážitek z jejich fantastických pekařských specialit. Víťovi Rozumkovi z firmy ImperialMedia za poskytnutí cen do turnaje.

 

Pavel Turčin a Petr Lopata, organizátoři turnaje

 

Pozn. od RB: A já ze všechny nespokojené čtenáře dodávám, že jsem marně čekal na fotky šikovné Markéty a Bětky, kterým organizátoři tak děkují :) :)