Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Zázračný lékař na Slovácku? Pomozte mi s psaním článku...

Do listopadového čísla časopisu Krajem svatého Antonínka bych dal rád článek o tomto muži, kterého vidíte na fotografii. Fotil jsem ho takto minulý týden, a to v Ostrožské Nové Vsi, v místech, kde dnes najdete prodejnu různého zboží do koupelen. V prvním poschodí této budovy seděl onen muž z fotky a přijímal tady pacienty či klienty. Jmenuje se Aleksander Sulima, Ukrajinec, který nyní bydlí v Polsku, v Lodži.

Podle toho, co jsem od něj a jeho spolupracovníka slyšel, a co jsem si přečetl i v jednom článku v novinách, za tímto mužem "zůstávají" zdraví či vyléčení lidé. A to proto, že - podle novin: Pomáhá lidem lékařskou metodou, která chrání kosmonauty před nemocemi.

A opět, podle toho, co jsem od něj slyšel, a co je i v novinách, musí být spokojených pacientů pěkná řádka. Samozřejmě, než o panu Sulimovi něco napíši do časopisu, musím mít nasbíraných co nejvíce informací. Proto bych rád mimo jiné věděl, zda jste s ním měli nějakou zkušenost vy nebo někdo z vašich známých. Případně s ním zkušenost budete mít. Upozorňuji ale - na Slovácko jezdí z Polska v průměru jednou za měsíc. 

Abych podrobně popisoval jeho metody, to si nechám spíše až do časopisu. Pro zajímavost, v novinách byla popsána jen první část této "léčby", tedy to, jak Aleksander Sulima pomocí speciálního přístroje (na fotce ho drží v ruce) zjistí, jaké máte potíže. V novinách už ale chybí zásadní informace, že po vyšetření dostanete přírodní "ampulky", které stojí měsíčně tisíce korun.

Tolik tedy základní informace... Prosím, ozvěte se... Napište dole pod článek nebo ještě lépe, přímo mně do mailu radekbartonicek@klikni.cz.Děkuju!

RB

 

Ps. Tady je článek z novin, o kterém se zmiňuji- Polský lékař ukrajinského původu léčí bez chemie, pacienti se za ním jen hrnou, dokázal jim totiž pomoci