Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Zaslouží si pozornost: moc zajímavé aktivity Ekologického centra Veronica v Hostětíně - sledujte jeho stránky, navštivte výborné akce!

Ještě stále mi běží dovolená, na počítači jsem minimálně, takže narůstá počet věcí, které zatím nemám čas dát sem na stránky. Každopádně bych chtěl ale ještě více propagovat práci těch, kteří podle mě dělají spoustu zajímavých aktivit a zaslouží si co největší pozornost i návštěvnost. Jedním z takových míst je zcela jistě Ekologické centrum Veronica v Hostětíně. Zkuste stránky tohoto centra co nejvíce sledovat, dívejte se, co všechno dělají, a pokud máte čas, alespoň některé jejich akce i navštivte!!

Zatím poslední jejich akce je tato: 

 

Bílé Karpaty všemi smysly Hostětín

Už jste se někdy dívali do krajiny očima umělce? Smyslově prožitková exkurze po krajině Bílých Karpat, která proběhne v Hostětíně již tuto sobotu 9. srpna od 10 hodin, vám umožní zapojit svou fantazii a tvořivost v bezprostředním kontaktu s přírodou pomoci technik land-artu neboli krajinného umění.

Účastníci exkurze si na vlastní kůži vyzkouší některé z land-artových technik pod vedením zkušené lektorky. Budou pracovat s imaginárními obrázky krajiny, s fotografiemi, a přímo v terénu s rámečky. Nakonec dojde i na samotné tvoření z přírodních materiálů v krajině.

Exkurzi povede Mgr. Kateřina Bětka Kohoutová - Absolventka odborné geografie, lektorka ekologické výchovy.

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, může se vám hodit terénní obuv. Vstupné (80 Kč dospělí /30 Kč děti).

Na exkurzi se prosím předem nahlaste, nejpozději ráno v den exkurze, na telefonu 608 426 049 nebo na e-mailu paní Marie Křivákové, marie.krivakova@veronica.cz

Akci organizují Občanské sdružení Tradice Bílých Karpat ve spolupráci s Centrem Veronica Hostětín. Více informací naleznete na http://hostetin.veronica.cz/exkurze-bile-karpaty-vsemi-smysly

Na tuto akci můžete navázat příští sobotu (16.8.), kdy se vydáme poznávat plazy Bílých Karpat s brněnským zoologem RNDr. Mojmírem Vlašínem.

 

A hlavně - TADY sledujte webové stránky!!!

 

 

 

RB 

 

 


Soubory ke stažení