Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Vracím se na stránky, časopis Krajem svatého Antonínka je téměř hotový

Časopis Krajem svatého Antonínka je téměř hotový, budu se snažit tedy stránky opět aktualizovat častěji, než se mi to dařilo v posledních několika dnech. Cesta za reportážemi i fotkami, zpracování všech příspěvků, jejich "kreslení" a vkládání do časopisu a následné pilování takřka padesáti stránek vyžadovalo více času, než jsem si původně představoval. Nebýt pomoci dalších lidí, časopis by nebyl, všem velmi děkuju!

Kdo má zájem, může se dnes podívat poprvé i na titulní fotku nového čísla časopisu, do přílohy jsme dal i variantu druhé titulní strany, o níž jsme také uvažovali. Posuďte sami, jestli jsme vybrali tu správnou titulku, autorkou obou fotek je Zuzana Lipárová z Blatnice pod Sv. Antonínkem, obě fotky nafotila v sobotu 21. února 2009 v Javorníku. Myslím, že náš časopis bude mít krásnou titulku, která snad potěší i přitáhne všechny potencionální čtenáře v našem regionu Ostrožska a Horňácka - moc bych si přál, aby všech 2 500 vytisknutých kusů čtenáře našlo - vždyť časopis děláme jen a jen kvůli čtenářům, určitě ne kvůli penězům :) K obsahu časopisu se tady na stránkách detailně vrátím až ve chvíli, kdy časopis bude hotový definitivně a bude už také v prodejnách.

Pochopitelně se ale už rozjíždějí přípravy čísla 9, které by mělo vyjít první květnový týden, budu komukoliv z vás vděčný za náměty, články, fotky, neváhejte a určitě se ozvěte. Zatím vůbec nemám představu, co devítka bude obsahovat, byť určitě budeme mít snahu, aby základní "poselství" časopisu zůstalo stejné a nijak moc se neměnilo. V dnešní podobě se mi zdá, že má největší smysl, byť jsem nesmírně vděčný za každou připomínku a nápad na vylepšení. Děkuju!

RB

Soubory ke stažení