Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Video s hluckými seniory - kde se to v nich bere? :)

Mezi Hlučany jsem dost často, protože, jak už jsem dříve napsal, mám smlouvu s městem Hluk, na základě které se snažím Hlučanům dělat co nejzajímavější Hlucké noviny a k tomu dávat aktuální věci na jejich stránky. Občas dám některé tyto věci sem k sobě na stránky, občas ne.

Hlucké seniory (a nejen je, jezdí za nimi i Dolněmčané, Kunovjané apod.) vám tentokrát ukážu, i když komentář ode mně nečekejte, já mám řadu těchto lidí rád a chodil bych občas za nimi smlouva nesmlouva. Tentokrát se "rozparádili" ještě víc než dříve, jen jsem kroutil hlavou a říkal si v duchu jediné - kurnik, šak minimálně ty ženské mě určitě přežijí, když se začaly po tvrzi točit jako "víly", nohy jim kmitaly jak nějakým dvacítkám :) :)

 

Tady jsou prosím videoukázky

 

RB

Ps. A jedna aktuální informace, včera jsem se byl podívat na zastupitelstvu v Uherském Ostrohu, zaslechl jsem, že by tam měl být odvolaný ředitel ostrožské základní školy. Nakonec nebyl, ale myslím, že to má hodně "nahnuté"... Veškeré podrobnosti, včetně detailů, prosím později... Musím jít pracovat...