Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Video pro odpočinek: Eben, Kraus, Polívka, Šíp i Zlatý slavík s Argemou

Občas se mi zdá, že jsem na těchto stránkách až příliš vážný, proto se budu snažit přícházet i s věcmi, které vám třeba zpříjemní odpočinek a přinesou kapku oddechu a zároveň samozřejmě i něco nových informací.

Tentokrát vám proto nabídnu několik internetových adres, kde se můžete podívat na zajímavé  pořady Marka Ebena, Karla Šípa, Jana Krause a Bolka Polívky. Myslím, že k nim nemusím nic psát, každý z nich má něco do sebe, já osobně mám nejraději Marka Ebena a jeho hosty... Když jsem to tak počítal, k dispozici jsou videozáznamy s mnoha desítkami hostů, abyste si na to vzali dovolenou :)

 

Rád bych vás prosím také upozornil na pravou dolní stranu těchto internetových stránek. Najdete tam novinku, zajímavé odkazy na celou řadu naprosto aktuálních věcí - například si můžete prohlédnout první stránky čerstvých deníků, podívat se na večerní zprávy všech televizí, zjistit nejaktuálnější dění, počasí, dopravu, televizní programy... 

 

Na plovárně Marka Ebena TADY prosím 

 

Všechnopárty Karla Šípa TADY prosím

 

Uvolněte se, prosím Jana Krause TADY prosím

 

Bolkoviny Bolka Polívky TADY prosím

 

A ještě jeden odkaz pro vás mám, zejména pro ty mladší. Nedávno jsem tady psal s mírnou ironií o hudební soutěži Zlatý slavík, o kapele Argema a už neexistujícím pivovaru Jarošov (článek je TADY). Nabízel jsem vám také hlasování pro Argemu, a nyní jsem zjistil, že má velkou šanci dostat se mezi nejlepší. Důkaz o tom najdete, pokud si pustíte TADY video.

Jestli chcete Argemu podpořit, máte poslední možnost, hlasování končí v neděli 30. listopadu, vyhlášení bude v přímém televizním přenosu 13. prosince. A ještě stránky Argemy, jsou TADY, měl bych si ji poslechnout, neslyšel jsem ji od dob starého dobrého pivovaru :)

 

A ještě, co a kde máte poslat. Napište sms zprávu následujícího znění, cena je šest korun:

SLAVICI 9 ARGEMA a pošlete na 9000606.

Pro zpěváka Argemy Jarka Filgase: SLAVIK 9 FILGAS JAREK a pošlete na 9000606

 

Já bohužel nikde nic nepošlu, jelikož jsem si vypnul mobil a teď ho nemůžu pustit - zapomněl jsem PIN :)

 

RB