Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

VIDEO: Jak jsem viděl zpívat vítěze Superstar Martina Chodúra

No, upřímně řečeno, není o čem moc v tomto textu psát. Když jsem byl na veletrhu cestovního ruchu v Brně, uviděl jsem tam ve "stánku" Moravskoslezského kraje obrovský hrozen lidí, který jsem jinak na veletrhu za celé dva dny neviděl. V řadě tváří, zejména těch ženských, bylo vidět nadšení, které se asi opravdu nikde jinde nevidí. Přiblížil jsem se tedy blíže a uviděl nějakého mladého klučinu, jak zpívá. Ta tvář mi byla známá z televize, ale pro jistotu jsem se zeptal v okolí, kdože přesně to je.

Pochopitelně jako novinář jsem vytáhl foťák, udělal pár fotek a natočil krátký šot. Je hodně špatný, protože kolem byl fakt nával a ještě jsem nevěděl, kdy fotit a točit. Doma jsem se ještě podíval, jak se píše správně jeho jméno, takže vám můžu tady nabídnout:

 

Na videu zpívá vítěz Superstar Martin Chodúr...

 

Docela sympaťák, klučík, ani nevím, kolik mu vlastně je. S publikem to samozřejmě skvěle uměl, i během písničky se fotografoval, podával ruky... a ty ženské a jejich výraz ve tváři, to se musí vidět - určitě v tom ale bude i kus chlapské závisti, co myslíte? :)

Vždycky nás budou fascinovat tváře lidí, která známe z obrazovky, poznal jsem to i na zájmu o toto video. Přestože jsem ho měl zatím na youtube bez toho, aniž bych ho anoncoval, pustilo si ho přes dvě stovky lidí... Přitom bych si přál, aby řada jiných videí, která jsem natočil, byla navštěvovaná podobně tak, jako to s tímto mladíčkem. Asi začnu jezdit s foťákem a kamerou po akcích Superstar. :)  

RB