Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

VIDEO + FOTO z Ostrožské Lhoty: Horňácko na Ostrožsku - dnešní výborný pořad

Tady je prosím čerstvá videoukázka z dnešního pořadu z Ostrožské Lhoty, kde se představili muzikanti, zpěváci a tanečníci z Horňácka + domácí mužský sbor. Myslím, že pořad se móc vydařil, slyšel jsem hodně pozitivních ohlasů.

 

Zítra se rozepíšu více, nějakou fotku a text dám na poslední chvíli i do časopisu Krajem svatého Antonínka, který už jde zítra do tisku. 

 

Toto je video z konce pořadu, poslední písnička, muzika Romana Sokola, moderátoři Tonda Vrba a Martin Kuchyňka, lhotský starosta - a potom se můžete ještě podívat, jak lhotský obecní sál žil i po skončení pořadu...

 

Velké díky všem, kteří se na pořadu podíleli, velké díky účinkujícím z Horňácka, kteří přijeli - udělali pro svůj kraj opravdu hodně... Vyjmenovávat je teď ani nebudu, postupně sem dám ale jejich vystoupení. A klobouk dolů i před zvukařem, člověk zažije problémy s ozvučením na mnoha místech - ve Lhotě ale vše klapalo perfektně. A Horňáci si pochvalovali také lhotskou pohostinnost. A samozřejmě, obrovský dík "bratrom" Tondovi Vrbovi a Martinovi Kuchyňkovi... A Radkovi Pšurnému, který pouštěl (ale předtím také mnohdy natáčel a střihal) promítané televizní reportáže. Mimochodem, všechny reportáže najdete prosím TADY.

 

A já se ještě omlouvám za tmavší podobu nahrávky, v sále totiž nebylo moc světla a já měl navíc objektiv, který má špatnou světelnost. Snad to tolik ale nevadí, vy, kteří jste ve Lhotě nebyli, snad i tak pocítíte atmosféru tohoto setkání, a vy, kteří jste měli štěstí a seděli v sále, snad ani video nepotřebujete. Lhotský sál byl tak plný, jak asi ještě nikdy ne.      

 

A fotky jsou prosím TADY. Pro Horňáky dodávám, že autorem je Štěpán Mitáček, šikovný a ochotný klučina z Hluku, který vám rád cokoliv a rychle vyfotí - včetně vašich cérek ve svém stále vyhledávanějším ateliéru!

RB 

 

Ps. A pokud máte chuť, napište jakýkoliv svůj názor tady pod článek do diskuse...