Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

VIDEO + FOTO: Skvělá houslistka Gabriela Demeterová na Antonínku + Horňáci!

Tož, byl to pěkný podvečer na Antonínku, nevím, když nad celým poutním místem zněl tak nádherný zvuk houslí v podání takové špičkové houslistky...  A když se přidali ještě Horňáci, nemohlo ke spokojenosti chybět vůbec nic ... Nebo jo? :) Velké díky organizátorům koncertu, je moc a moc dobře, že Antonínek se stává stále více také místem hodnotných kulturních setkání... 

 

Gabriela Demeterová hraje prosím TADY -  doprovází ji výborní muzikanti z muziky Martina Hrbáče 

Společně si dali čardáše, které hráli bez svého "majstra" Hrbáče, který na tuto "modernu" už moc není :)  A omlouvám se, že se obraz třese, ale točil jsem na dlouhé sklo foťáku, který je těžké takto udržet v ruce...

 

Tady jsou internetové stránky této skvělé houslistky...

 

 

A TADY můžete vidět a slyšet "naše" dívky z Veličky...

 

RB

 

Ps. Samozřejmě, k tomuto podvečeru se vrátím tady na webu i v časopisu Krajem svatého Antonínka...No a přidal jsem několik foteček, snad se na mě žena v bílém nebude zlobit, jak jsem ji tady zvěčnil :) 

 

   Nejdříve fotečka Gabriely Demeterové a muziky "majstra" Hrbáče.

 

   A tady další vystupující. Dívky z Veličky, Martin Prachař a Martin Zálešák - postavil se trošku dozadu. Všem to zpívalo výborně. Takový Martin Prachař by měl nechat šéfování v Kordárni a radši sa živit jen svým zpěvem, né? :)

    Á, pssst... Gabriela Demeterová... Hezky se usmívala - a mělá nááádherné vlasy :) Jo, a taky dobře hrála na housle :) :)