Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Velká prosba: posílejte prosím příspěvky do časopisu Krajem svatého Antonínka!

Nejdříve jsem chtěl do titulku napsat "zoufalá prosba", ale pak jsem si řekl, že bych volil zbytečně emotivní slovo. Na této prosbě mi ale opravdu nesmírně záleží, budu vám všem obrovsky vděčný, pokud mi pošlete příspěvky do časopisu. Může jít o cokoliv, texty, fotky, anonce, že se něco uskuteční, tipy, náměty, prostě cokoliv.

Nejde o to, že by nebylo co do časopisu dát, to určitě ne, hlavní materiály jsou takřka připraveny, mně ale velmi záleží na tom, abychom v časopise ukázali život na Ostrožsku a Horňácku v celé jeho pestrosti - a to bez pomoci jiných není možné.

Mít přehled, co se kde děje, je téměř nemožné, v novinách toho zase tak moc není, navíc tam jsou především aktuální zprávy ze dne na den, a ty nejsou pro časopis tak vhodné. Musím se tak spoléhat na to, co kde zaslechnu, uvidím někde na nástěnce nebo potom na internetových stránkách obcí. A co si budeme říkat, až na výjimky jsou tyto stránky bídné a ne moc aktuální.

Proto ještě jednou MOC PROSÍM o pomoc, když víte, že časopis čtou tisíce lidí, ale nějaký příspěvek, anonci, tip, textík, fotku, pošle tak maximálně pětice lidí (v lepším případě), je to docela deprimující. Pochopitelně - velmi, velmi, děkuju těm, kteří se na časopisu podílejí a jakýmkoliv způsobem s ním pomáhají - svou cenu má i třeba pouhá zmínka, že tam a tam je něco zajímavého nebo tam a tam žije člověk, který by si zasloužil místo v časopisu.

DĚKUJU!!!

RB

Ps. Pokud jde o obce a města, kterých se má prosba týká, jde o Ostrožsko a Horňácko, když vpravo na hlavní stránce kliknete na odkaz s časopisem, na titulní straně časopisu najdete v dolní části tento soupis obcí i měst. Kdysi jsem si myslel, že bych dável sem na stránky zajímavé věci od lidí z celého Slovácka, ale to se ukázalo jako naivní a asi i neuskutečnitelné.