Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Váš prostor pro reklamu


Vážení čtenáři či možní inzerenti,

rád bych vás informoval o možnosti umístit na tyto stránky vaši reklamu. Věřím, že nynější stránky se budou těšit podobně velké přízni čtenářů jako předcházející stránky http://www.slovacko.org/. Z toho důvodu jsem přesvědčený, že vaše reklama na těchto stránkách by pro vás měla zcela jistě svůj smysl.

Pokud jde o ceny, záležely by právě na tom, jaká bude čtennost těchto stránek. Podle oficiálně vedených statistik o návštěvnosti stránek bychom se domluvili také na ceně inzerce.

Za vaši reklamu na mých stránkách vám budu velmi vděčný, každá koruna by mi umožnila pracovat na dalším vylepšení obsahu těchto stránek.

Předcházející stránky jsem dělal bez jakékoliv reklamy, stejně jako bez jakýcholiv sponzorských či dotačních peněz. Příjmy stránek byly tedy nulové, protože i veškeré fotografie na stránkách jsou zdarma k dispozici, mnozí lidé si je stahují nebo jim je posílám přes mail či CD. Na shánění financí nebyl čas, protože mi veškerý čas zabírala práce na obsahu.

Velmi vám děkuji za pochopení!

RB

 

Ps. Pokud jsou vám tyto stránky blízké a máte zájem o reklamu, kdykoliv mě můžete kontaktovat na čísle 602 433 970 nebo na radekbartonicek@klikni.cz