Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Úspěch lhotských volejbalistů. A pozvánka na sobotní tenisový turnaj veteránů

Následující dvě sportovní zprávy spolu tak trochu souvisejí. První se týká lhotské "chlouby", která žije nezaslouženě ve stínu fotbalu - lhotských volejbalistů, kteří mají ve Lhotě už dlouhou historii, vytvořili si perfektní areál a ke sportu přivedli celou řadu mladých i starších... Lhoťané patří mimo jiné k ozdobám jednoho turnaje, o kterém píše v následujícím mejlíku Jara Štěpán. A přidává také fotečky. Lhota skončila z 27 týmů na 2. místě! Tak to se ještě určitě nikde lhotským fotbalistům nepodařilo :) A určitě u volejbalistů nebylo slyšet tolik ku..., jako je to zcela běžné ve fotbale :)

Součástí lhotského týmu byli i dva chlapíci, kteří pořádají v sobotu tradiční, osvědčený a oblíbený tenisový turnaj veteránů. Bohužel pozvánky na akce jim zatím nejdou (byť už určitě překročili čtyřicítku, nebo právě proto), takže tady dávám na vědomí:

 

SOBOTA 2. SRPNA - 13.00 - VETERÁNSKÝ TENISOVÝ TURNAJ

PŘIJĎTE VŠICHNI ODKUDKOLIV, KDO SI JEŠTĚ NEPŘIPADÁTE ÚPLNĚ STAŘÍ!!!

TEDA, VY, KTEŘÍ MÁTE DVACET NECHOĎTE, VĚK MUSÍ BÝT OD 35 DO 110!

 

 

A tady je zpráva od Jary Štěpána:

 

ŠTĚMĚŠSKÝ KAČER 2008.

V sobotu 26.7.08 a v neděli 27.7.08 se smíšené družstvo volejbalistek a volejbalistů ze Lhoty zúčastnilo již devátého ročníku volejbalového turnaje o „ŠTĚMĚŠSKÉHO KAČERA". (Štěměchy- obec u Třebíče).

Naše družstvo se jako jedno z mála zúčastnilo všech devíti ročníků tohoto turnaje. Letos bojovalo na kurtech dvacet sedm družstev. Lhotské družstvo, které je několikanásobným vítězem tohoto turnaje i letos dobře reprezentovalo lhotský volejbal a po sobotním vítězství v kvalifikační skupině obsadilo v nedělním finále krásné druhé místo - BLAHOPŘEJEME!!!