Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tonda Vrba: Poslechněte si děti, které se přihlásily na Horňáckého zpěváčka... A přijďte je v neděli 16. března podpořit a ocenit!

Tonda Vrba mi v neděli pozdě večer poslal také video, které natočil s dětmi, přihlášenými do soutěže Horňácký zpěváček. Obratem dávám video sem na stránky, považuji Tondovu snahu za velmi užitečnou a stejně jako on tleskám všem dětem a rodičům, kteří přišli na výběrové kolo, předcházející samotné veřejné soutěži - ta proběhne v neděli 16. března od 15. hodin ve velickém kulturáku. Přijďte si, prosím, děti poslechnout a zatleskat jim. Každá akce, která pomáhá udržovat zpívání na Horňácku, má smysl!   

RB 

 

Tady jsou ještě Tondova slova k videu:

Výběrové, a hlavně seznamovací kolo, se uskutečnilo v pátek 28.září od 16.00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu ve Velké -nakonec všichni postupují do finále v neděli 16. března (od 15.00 hodin na KD ve Velké), kde odborná porota vybere nejlepší zpěváčky do regionálního kola - na konci dubna ještě nebylo známo, zda se uskuteční ve Velkých Losinách 20. ročník celostátního Zpěváčka -pokud ne, nabízí se možnost moravského finále v Kroměříži