Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tip na vánoční dárek: Předplaťte si časopis Krajem svatého Antonínka

Kdybyste náhodou ještě přemýšleli nad tím, co koupit někomu blízkému či známému pod stromeček, mám jeden tip, který vám třeba přijde vhod - můžete předplatit časopis Krajem svatého Antonínka na rok 2010. Předplacení je jednoduché, stačí, když zavoláte mně na mobil 602 433 970 nebo Zuzce Lipárové z Informačního centra v Uherském Ostrohu. Nebo nám pošlete mejlík. Nebo zajděte přímo za Zuzkou na informační centrum.

Myslím, že výhodou předplatného je odpadnutí jakýchkoliv starostí s čekáním na časopis nebo jeho kupováním, navíc získáte hned dárkový certifikát na časopis, který onen blízký či známý najde přímo pod stromečkem. 

Pokud jde o peníze, celoroční předplatné za 12 čísel časopisu je  228 korun, část z těchto peněz tvoří poštovné. Lze ale ušetřit tím, že časopis budou mít předplatitelé přímo připravený na informačním centru, v takovém případě je předplatné na rok 120 korun. Je možné také postupovat tak jako v Hluku, kde je předplatitelů více, takže časopis přivezeme jednomu z nich a další předplatitelé si k němu pro časopis přijdou - nebo ho necháme na radnici. I v tomto případě je předplatné na rok pouho pouhých 120 korun.

To je asi vše. Tož časopis někomu prosím předplaťte :)

Všechny informace najdete také tady na stránkách Mikroregionu Ostrožsko...

RB 

Ps. Jestli budu do časopisu příští rok přispívat ještě netuším, možná ano, možná ne, zatím nemám na dělání časopisu pro rok 2010 s mikroregionem smlouvu, záleží na starostech mikroregionu, kterým se nelíbilo mé kritické psaní o radnicích ve Slováckých novinách... Tak možná budete mých slov v následujcícím roce ušetřeni :)  

 

 

   Takový darovací certifikát (doplněný konkrétním jménem) můžou najít pod stromečkem jako vánoční dárek vaši příbuzní či známí...