Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Takže nové pozvánky - v týdnu budou doplňovány. Zatím Lhota, O.N.Ves, Lipov...

Rozhodl jsem se, že pozvánky budu dávat na stránky hned na začátku týdne. Začnu tím, co mám a postupně je budu doplňovat. Obvykle jich mám ke konci týdne celou řadu, vím, že mnohé z vás zajímají, tak se jim budu snažit věnovat.

Začnu "domácí" Lhotou, jak už jsem několikrát avizoval, v sobotu 25. října zažije Ostrožská Lhota velkou slávu, 100 let místního kostela. Podrobnosti TADY.

Svým způsobem sláva doprovází i pravidelný školní běh v Ostrožské Lhotě s názvem Partyzánský samopal. Obnovený běh, který zpočátku vyvolával spíše úsměv a nostalgii starých časů, se stal respektovaným závodem, kterého se účastní hodně škol - a hodně se o něm píše i v médiích. Samozřejmě díky svému názvu. Letošní ročník je už teď ve čtvrtek 23. října, od 8.00 na hřišti v Ostrožské Lhotě, všechny detaily najdete TADY.

A naposledy Lhota. Ženy ze Lhoty (ale můžou přijet i ženy odjinud) začínají s břišními tanci. Pozvánka na pondělní večer je TADY. Měl bych dodat, že točení bříškem je v našem regionu stále populárnější.

Teď Ostrožská Nová Ves. V sobotu 25. října tam bude vyhrávat DH Novovešťanka. A jelikož bude slavit čtyřicítku, předpokládám, že to bude hraní pěkně od podlahy. Pozvánka TADY.

A nyní pozvánka do Lipova. Tam budou v sobotu večer hody, pozvánku najdete v příloze....

Další pozvánky přidám... Samozřejmě za poslání pozvánek na akce a případné poslání fotek či textů z nich, budu vděčný...

Děkuju!

RB

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení