Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Tady je titulní strana časopisu krajem svatého Antonínka

Nebojte, už vás s časopisem moc otravovat nebudu, ale protože sem občas zabloudí čtenáři časopisu, rád bych ukázal titulní stranu. Právě ona se už brzy objeví všude možně na pultech obchodů a trafik, tak snad se bude lidem líbit.

Vybírání fotky probíhalo do poslední chvíle, měli jsme dost fotek Tří králů i několik pěkných zimních fotek, za které velmi děkuju těm, kteří je poslali. Nakonec jsem se rozhodl pro tuto fotku, jejíž autorem je šikovný fotograf Dušan Dufka z Ostrožské Lhoty - velmi doporučuju TADY jeho stránky! Jeho fotka mi přišla prostě nejlepší, konzultoval jsem ji s několika lidmi, a všichni byli pro. V příloze ji můžete vidět už vloženou na titulní straně časopisu. 

Tímto okamžkem práce na časopisu finišují, ráno ho odnesu ke grafikovi, který ještě časopis opětovně doupraví, a pak už začnou nová čísla vyskakovat z tiskárny. Předpokládám, že prodej časopisu začne v pondělí...

Víc vás psaním o časopisu nebudu zdržovat, jako obvykle po jeho dokončení začínám vnímat svět kolem sebe, jsem připraven ke komunikaci s kýmkoliv, a zítřejším dnem začnu dohánět mnoho restů, které se táhnou ještě od minulého roku - a samozřejmě, přidám sem na stránky několik aktuálních věcí.

Dobrou noc či den, vážení čtenáři... Užívejte si zimy, ať už na horách nebo u kamen...

RB