Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Svatební oznámení - dnes se žení kamarád Dušan Dufka...

Nebudete mi věřit, ale psaní a focení je ta nejosamocenější činnost na světě. I když jste pořád mezi lidmi a mnohé z nich máte rádi, bohužel, psaní někde u stolu nebo dívání se na svět přes okýnko foťáku z vás dělají samotáře, který zůstává ve skutečnosti sám se svými písmenky či fotkami. A i když s lidmi, které máte rádi, sedíte, stejně už v myšlenkách píšete další článek nebo přemýšlíte o co nejlepším záběru.

Existuje mnoho lidí, které mám rád, se kterými bych si rád přiťukl, poseděl, povykládal (kdybych měl čas a myšlenky mě netáhly neustále někde pryč). A mezi takové lidi určitě patří  výborný klučina z Ostrožské Lhoty  Dušan Dufka, který se právě dnes žení - bere si jednu podobně správnou Lhoťanku, u níž prozradím jen jméno: Sylva.

Co bych měl popřát tomuto chlapiskovi, který rád a výborně fotí? Viz JEHO stránky Možná paradoxně to, za co mu jindy občas nejvíce nadávám. Aby nadále šetřil časem, který tráví s foťákem, a o to více byl se svou nastávající manželkou, s níž jsem ho viděl za poslední léta opravdu často - a občas mu to v zájmu krásných, leč tím pádem nenafocených fotek, vyčítal :)

Ať patří mezi tu už skoro menšinu, které se manželství vydaří. Dobrý a spolehlivý životní partner je fakt největší možná výhra v loterii, kterou nemůže zajistit ani Sportka, ani Synot Tip, ani jiní obchodníci s iluzemi. Žádná fotka, žádný článek, ani žádná jiná práce nestojí za to, aby člověk zůstal sám... I když, možná výjimečně ano :)

Všecko dobré, Sylvo a Dušane, vždycky vám budu držet na dálku palce ... A určitě si i připijeme... Časem, dnes musím psát a fotit :)

R.

Replica Watches