Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Senioři z Hluku se sešli po 58 - Podívejte se, jak zpívali rybářské a mlynářské písničky a zároveň hráli i Erbenovu Kytici... A návrat k minulému setkání

Díky výměně internetového připojení mi začal internet fungovat o hodně rychleji, takže videa na internet nahrávám v několika minutách a ne hodinách jako dříve. I proto sem dávám takřka vzápětí dnešní setkání hluckých seniorů na tvrzi. Vy se nyní můžete podívat na celý program, ke kterému později připíši ještě několik slov a dám pozvánku na další jejich setkání. Jak řada z vás ví, s hluckými seniory spolupracuji už docela dlouho, díky videoukázkám ví o jejich nebývalé aktivitě mnoho lidí u nás i za hranicemi - jak ukazují reakce, které dostávají. Rád bych o hluckých seniorech napsal i do lednového čísla časopisu Krajem svatého Antonínka, jen přemýšlím, jak to sepsat, aby šlo o nějaký zajímavý a spíše netradiční pohled na tato setkání.

RB

 

 

 

 

 

 

 

 

Zároveň ještě přidávám videoukázky z 57. setkání v minulém měsíci. Tyto ukázky jsem totiž nedal pod jeden článek a někteří senioři i jejich známí je marně hledali. Proto je sem dávám pěkně přehledně ještě jednou, na ukázkách uvidíte mimo jiné muziku, která hrála i tentokrát, mnohé určitě zaujme dosti recesistické vystoupení seniorů k jednomu výročí z ne tak dávné minulosti.

 

 

 

 

 

 

 

A TADY se můžete případně podívat na celé srpnové seniorské setkání ...