Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Rezignoval jsem na slova - TADY jsou má videa.... a hotovo

Asi se divíte, proč jsem dnes na svých stránkách způsobil takový "galimatyáš" s tolika videoukázkami a bez jakýchkoliv slov, ale vysvětlení je svým způsobem jednoduché. Pochopil jsem, že nikdy nebudu mít čas k těmto videoukázkám napsat texty, a tak jsem vše ze své hlavy přenesl alespoň sem na stránky, abych se těchto ukázek "zbavil". 

Videa jsou sice beze slov, ale kdo chcete, najděte si k nim informace někde na internetu, případně počkejte, až se třeba někdy ke komentářům dostanu - budu se o to pokoušet alespoň v časopise Krajem svatého Antonínka a snad někdy i v knížce, kterou bych rád o Slovácku napsal - zatím mám jen název: Prokleté Slovácko :)

 

Závidím všem, kteří mají čas věnovat se několik hodin denně tomu, co je skutečně baví nejvíc, já bohužel toto štěstí nemám, byť jsem se kvůli tomu vrátil paradoxně z Prahy na Slovácko. Alespoň videa ale zkusím točit dál, takže, kdo chcete:

TADY můžete průběžně má videa sledovat, skoro pořád tam nějaké nové dávám, většinou taková, abych jimi ukazoval to, co považuji na našem Slovácku za cenné či zajímavé ...

 

RB