Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

PROSÍM, POZOR: poprvé můžete psát přímo sem na stránky - otevřel jsem diskusní fóra

 

Po dlouhém, předlouhém a ještě delším váhání jsem se vážení čtenáři rozhodl přinést na stránky jednu naprostou novinku - možnost, abyste sem na stránky sami psali své příspěvky bez toho, aniž by se vám do toho kdokoliv "montoval". Prostě - můžete sem naprosto svobodně psát cokoliv co chcete a máte jistotu, že si váš příspěvek přečte minimálně několik stovek lidí.

Všimněte si prosím "okýnka", které je na pravé straně těchto stránek, hned nad velkým rámečkem s nápisem "Reklamní místo pro vás". Nad tím je banner s názvem: diskusní fóra slovackoDNES.cz - po kliknutí právě na tento název můžete psát a psát a psát. Diskusní fóra jsou rozdělena do několika skupinek, kterých bude postupně přibývat. Která otázka vám bude nejbližší, k ní se prosím vyjadřujte.

Na tomto místě stránek mi velmi záleží a proto budu diskusi věnovat také odpovídající péči. V dnešní době je samozřejmě na internetu různých diskusí nepočítaně, liší se jen v jedné naprosto zásadní věci - v úrovni těchto diskusí, v úrovni lidí, kteří do nich píší. Když je úroveň bídná, tak slušné a zajímavé lidi odrazuje, v opačném případě se vytvářejí zajímavé komunity lidí, od nichž je možné slyšet mnoho cenného. Je pochopitelné, že si moc a moc přeji, aby se kolem diskusního fóra tady na stránkách soustředila druhá skupinka lidí.

Aby se tomu tak stalo, budu se snažit diskusi moderovat dvěma způsoby:

- budu se snažit navrhovat zajímavá a důležitá témata diskusí, témata, která by vás bavila, měli jste chuť se k nim vyjadřovat, a zároveň témata, která budu považovat za podstatná, chcete-li, smysluplná...

- budu případně mazat příspěvky po vzoru některých dobrých velkých internetových stránek, například typu Aktuálně.cz, kde mají před každou diskusí toto oznámení: "Aktuálně. cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů."

Rád bych ještě za sebe dodal, že v žádném případě nechci postupovat po vzoru mnohých radnic, které prostě názory svých občanů zatrhly ve chvíli, kdy se tam objevila kritika páně starosty nebo připomínky k činnosti radnice. To určitě ne, kritizujte cokoliv, včetně mé maličkosti a těchto stránek, jen tak prosím čiňte slušně - věřte, že tak získáte i větší publikum příznivců.  

Tak, to je asi vše - a hned můžete do diskuse napsat, co si myslíte o tomto mém článku a názoru :)
KLIKNĚTE SEM


Radek Bartoníček (který děkuju Martinu Šáděrovi, správci stránek, bez něhož by nebylo téměř nic, co tady vidíte, pokud hledáte někoho, kdo by vám udělal stránky, TADY Martina najdete...)

 

Ps. Pro jistotu prosím ještě jednou - diskusní fóra najdete na hlavní stránce vpravo nahoře, v místě, kde je prostor pro REKLAMU...