Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Prosba Tondy Vrby: přihlašte, prosím, děti na Horňáckého zpěváčka! Haló, rodiče, prarodiče, učitelé, vedoucí souborů, slyšítéééé?!

Od Tondy Vrby mně před chviličkou přišlo následující psaní i s touto videoukázkou. Moc rád sem to i to dávám, hlaste se, volejte, pište, přijďte, vždyť je přece úžasné, když umožnímě dětem vyrůstat s písničkou - jsem přesvědčený, že jednou budou svým rodičům vděčni za to, že je písnička doprovází životem. A pokud si ji můžou samy zazpívat, o to půjdou životem snadněji...  

 

Takže prosba Tondy:


Vážení rodiče, ředitelé škol, učitelé, vedoucí folklorních souborů, přátelé a příznivci lidové kultury,

blíží se výběrové kolo pěvecké přehlídky Horňácký zpěváček, proto si dovoluji upřesnit čas a místo jeho konání. Prosím o předání této informace žákům Vašich základních a mateřských škol.

Výběrové kolo bude probíhat V PÁTEK 28.2.2014 od 16 hodin NA OBECNÍM ÚŘADĚ VE VELKÉ NAD VELIČKOU. Vybraní zpěváčci vystoupí na slavnostním koncertě v NEDĚLI 16.3.2014 od 15.00 hodin. Zkoušky s cimbálovou muzikou Velické Trnečky budou upřesněny.

Prosím o zaslání seznamu přihlášených dětí na emailovou adresu hornacky.zpevacek@centrum.cz

Za organizátory soutěže (Obec Velká nad Veličkou a Agentura AV) děkuje Antonín Vrba

 

.. a jedno Tondovo video s krásným děckým zpěvem! Podporujme u dětí zpěv lidových písniček, hraní na hudební nástroje, tanec!