Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Prosba: Posílejte prosím poslední příspěvky do časopisu Krajem svatého Antonínka

Tuto prosbu jsem dával na stránky už jednou, rád bych ji po několika dnech zopakoval.

V polovině ledna vyjde už třinácté číslo dvouměsíčníku s názvem Krajem svatého Antonínka, který znají mnozí čtenáři na Ostrožsku a Horňácku. Protože se právě v těchto dnech dokončuje toto číslo, chtěl bych poprosit kohokoliv, kdo může poslat jakoukoliv fotku či textík z těchto dvou mikroregionů, ať tak prosím učiní.

Může jít o příspěvky z konce roku, z vánočních svátků i týdnů předešlých, témata nejsou nijak a ničím omezena, jde nám o to zachytit život v této naší části Slovácka co nejpestřeji a nejbohatěji. Z některých míst mi bohužel fotky úplně chybí, není v lidských silách objíždět všechny obce nebo městečka a sledovat tamní jakoby obyčejné dění. V takových chvílích potřebuji pomoc místních - například pokud jde o mapování současné podoby vánočních tradic v různých místech. 

Příspěvky prosím můžete posílat na můj mail radekbartonicek@klikni.cz nebo mi zavolejte na můj mobil 602 433 970, případně můžete přijít přímo osobně na Informační centrum Mikroregionu Ostrožsko, které najdete hned vedle zámku v Uherském Ostrohu.

MOC DĚKUJU!!!

RB   

Ps. Časopis by měl vyjít 15. ledna 2010, uzávěrka je ale prosím nejpozději ve středu 6. ledna, potom už bude časopis putovat ke grafickému a tiskovému zpracování...