Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Proč podle vás hrad Buchlov vítězí v soutěži o nejhezčí památku celé České republiky? Vyhrál Buchlov ! + velká polemika

Tady je zcela aktuální zpráva z dnešního poledne, na Buchlově se bude určitě hodně oslavovat !!!!

Vítězství v soutěži o nejhezčí památku!!!

 

A TADY je velké debata o tomto vítězství ...

 

A tady je mé brzoučké ranní psaní:

 

Říkám rovnou, že mám "pracovní" problém a budu vděčný za radu. Do sobotních novin mám psát článek o hradu Buchlov, protože zatím vše nasvědčujete tomu, že podle vývoje hlasování dnes vyhraje anketu MF DNES a iDNES.cz o nejhezčí památku celé České republiky.

Už jsem psal z Buchlova reportáž před měsícem, když vyhrál první kolo soutěže ve Zlínském kraji, už jsem psal před čtrnácti dny sedm důvodů, proč navštívit Buchlov, když vyhrál na celé Moravě, a teď budu psát asi opět. Takové "neštěstí".

Nejhezší památka celé republiky, hezčí než Pražský hrad, České Krumlov a desítky a desítky jiných. Chápete? Co si já počnu? Už se bojím, jestli mě někteří nepodezírají, jestli já nenaklikávám tomu našemu Buchlovu hlasy jen proto, abych si o něm mohl často psát a jezdit relaxovat do jeho lesů. :) 

Jo jo, trošku přeháním, ale stejně. Nevyhnu se této otázce, protože napadá jistě také vás - je to možné???!!! Je možné, aby ten náš Buchlov byl stále vítěz, aby stále vyhrával? Já už se bojím, aby nebyla soutěž o nejlepší evropskou či světovou památku, protože, tak tak, on by ji určitě vyhrál.... náš  Buchlov :)

Snad se na mě pan kastelán Jošek nebude zlobit, ale ta otázka prostě někde v nás je. Věříte tomu, že Buchlov má tolik příznivců, kteří mu posílají hlasy? Nebo třeba někdo má a zná způsob, jak pravidla hlasování ošálit? Teď vůbec nemyslím kastelána, protože ten by jistě nic takového nepodnikal. Co ale třeba nějaký nadšenec, pomatenec, recesista?

Jak vidíte, nevím si s touto věcí rady a budu vděčný za váš názor. Nejraději bych byl, aby následovala sprška názorů, v nichž byste se vyznávali ze vztahu k tomu našemu kopečku. Mohl bych tak rozprášit všechny své pochybnosti - a navíc bych měl díky vám hotový článek do zítřejších novin.

RB 

 

A TADY je celá anketa, kolem které se vše točí ...