Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pro lhotské tenisty: V pátek a sobotu příprava kurtů na jarní i letní hraní + termíny letošních turnajů

Omlouvám se všem mimo lhotským čtenářům, toto je informace pro lhotské tenisty - ale můžete přijít také :)

V pátek od 16.00 a v sobotu od 8:00 hodin je brigáda, na jejímž konci by měly být kurty připraveny na jaro, léto i kousek podzimu. Kdo budete mít čas, přijďte pomoci, práce bude dost. Mimo jiné je připravena čerstvá antuka a také zcela nové lajny, které jsou lepší než ty dřívější.

Brigáda byla také už minulý týden, její účastníci  učinili krok, který je hodně potěšující - na kurtech máme zcela nový plot, který nahradil ten rezavějící! Díky všem, kteří se na tomto podíleli!

Ještě informace o placení členských příspěvků. Kdo je nezaplatil, ať zaplatí v co nejkratší době - ano, slibuju, udělám to :)

Veškeré možné informace o činnosti lhotského tenisové klubu najdete prosím TADY, banner na stránky je trvale také na pravé straně mého webu. Podívejte se na stránky i vy, kteří například nejste ze Lhoty a hrajete rádi tenis. Na lhotských kurtech si můžete výborně zahrát za víc než přijatelné ceny - využijte takovou možnost. 

Doufejme, že nás čeká další vydařená tenisová sezóna, která přinese spoustu pěkných tenisových utkání, zážitků i nových přátelství. Věřme také, že se na kurtech objeví co nejvíce dětí, které najdou v tomto krásném sportu potěšení a budou se na kurty vracet. A vzpomeňme si také na ty, kteří pro nás v minulosti velmi hezký areál vybudovali. Nebýt jich, možná bychom tam dodnes tak maximálně chytali chrousty - pokud si to dobře pamatuju :)

RB 

A TADY je ještě seznam turnajů v roce 2011