Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky na víkend - kosení na Horňácku, Galuškovo Slovácko, tenis ve Lhotě, pohádkový dědeček ve Lhotě, Kněždub...

V mejlících se mi scházejí různé pozvánky na příští dny a víkend, proto vám je tady dávám na vědomí. Postupně budu přidávat další, myslím, že minimálně některé z nich stojí za pozornost...Některé najdete v přílohách, na další posílám odkaz:

 

Kosení v Mlavé Vrbce, veškeré informace najdete TADY

Kunovské léto, veškeré informace TADY

 

Vím, že má být také zpívání v lázeňském parku v Ostrožské Nové Vsi, ale podrobnosti nevím, snad bude v sobotu nebo v neděli, nemám čas to nyní zjišťovat. Díval jsem se na stránky Ostrožské Nové Vsi, ale tam ještě zvou na módní přehlídku, která byla už 31. května :) :) Internetové stránky některých obcí kolem nás jsou opravdu dílo, nikdy nepochopím, jak někdo může takto flákat radniční prezentaci...

 

Popravdě řečeno, těch akcí je na Slovácku tolik, že někdy mám pocit, jestli to už není poněkud "kontraproduktivní" - nemyslím tedy, že to platí o akcích, které najdete tady na stránkách. Přemýšlím nad tím, co vlastně z toho pelmelu všelijak se bavících lidí vyplývá, o čem to svědčí, co to říká o nás a naší době, a vlastně - jestli má vůbec smysl se tím zabývat a přemýšlet nad tím. Lepší je třeba jet zkrotit eletrického býka do Topolné, jak čtu jednu z mnoha takových pozvánek v novinách :) :)

 

RB

 

Ps. Tato pozvánka mně přišla později, rád ji tady publikuji:

Dovoluji si Vás pozvat na Pohádkového dědečka do Ostr.Lhoty. Od 19,00hod.budou malí čtenáři hledat poklad, opékat u besídky u Antonínku. Od 21,00 hod. budeme v knihovně.Tentokrát mezi nás přijde pohádkový dědeček s plným košíkem pohádek. Děti budou v knihovně už tradičně spát.

PÁTEK 20.6.08 sraz v knihovně od 18,30 hod.


 

 

Soubory ke stažení