Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánky do Lhoty: Premiéra ochotnického divadla a farní kopaná

Dvě zajímavé pozvánky z Ostrožské Lhoty i do Ostrožské Lhoty. Jedna se týká zcela nového divadelního představení, druhá farní kopané.

Pokud jde o divadlo, lhotští ochotníci budou mít teď v neděli 29. března premiéru představení, které se podle mého názoru dočká výborného diváckého přijetí. Jde totiž o pohádku, navíc opravdu pěknou pohádku podle Josefa Lady s názvem Bubáci a hastrmani. "Půjde o klasické zpracování této hry, tak, aby se líbila dětem i dospělým," řekla režisérka představení  vedoucí lhotského ochotnického spolku Kačka Milošová. Představení je naplánováno na čtvrtou a sedmou hodinu odpoledne, trvá něco přes hodinu a objeví se v něm dvanáct herců - někteří jsou nováčky.  Samotné obsazení přitom bude pro diváky značně překvapivé, například dětští herci se objeví v postavách, které nikdo asi neočekává. A na závěr ještě jedna informace - velké poděkování patří paní Páčové, která divadlu hodně pomohla s kulisami.

Podrobnosti o druhé pozvánce najdete v přiložené pozvánce, nejdůležitější informace je asi ta, že do lhotské sportovní haly si může přijít zahrát fotbal kdokoliv, děti, dospívající i dospělí, maminky, tatínci, babičky, dědečci, prostě kdokoliv, kdo má chuť se setka se zajímavými lidmi. A ještě termín - II. ročník Farní kopané začne v sobotu  28. března od 13.30. A podívejte se prosím ještě do přílohy...

RB     

Soubory ke stažení