Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánka pro mladé: Na dance - eletro párty do Ostrožské Lhoty !

Moc mi záleží na tom, aby tyto stránky četly všecny "věkové skupiny", byť v případě těch nejmladších se mi to asi moc nedaří. Nedaří se mi to tady a asi ani v časopisu Krajem svatého Antonínka. Do jaké míry to je moje chyba, a nakolik za to může fakt, že dnešní mladí už dnes opravdu čtou naprosto minimálně, nevím. Každopádně - nevzdávám to :) Přemýšlím nad způsobem i jazykem, jak je svým psaním oslovovat.

Proto sem dávám pro mladé také následující pozvánku do Ostrožské Lhoty na sobotní večer. A dávám ji sem i z toho důvodu, že mi je velmi sympatické, jaké úsilí do této i jiných akcí dává jejich hlavní "iniciátor", Marek Jurásek. Držím mu palce a přál bych si, aby mu na jeho elektro párty přišlo co nejvíce lidí.

K Markovi i párty se určitě někdy brzy vrátím, už mi vysvětlil, cože to ta elektro - párty je, napsal mi ji to, jak moc beden a světel bude mít v sobotu v provozu, ale přece jen já potřebuji víc času, abych to pochopil :) Jsem si ale jistý, že Marek věnoval přípravě této akce mnoho času a určitě ji připravil tak, aby se mladým líbila. Tož - dojděte! :) A brzy se objeví tady na webu článek o další akci mladých Lhoťanů - kterou mi "mládí" samo napsalo a nafotilo. Jen tak dál ... Rád dám mladým lidem tady na stránkách maximální prostor... 

RB 

 

Ps. A kdo jste na facebooku, najdete mnoho informací o Markovi a jeho akcích TADY ...