Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Pozvánka ke čtení páteční MF DNES: Jak otec se synem vybudovali v Ostrožské Nové Vsi firmu, která vyrábí pro světové automobilky - Kovovýroba HOFFMANN

Jediný důvod, proč tyto stránky aktualizuji méně často než dříve je ten, že mi hodně času zabírá psaní v MF DNES, konkrétně mapování regionu Uherskohradišťska a Uherskobrodska. Pokud někdo chcete některé mé články číst, najdete je velmi často ve zlínské regionální příloze MF DNES, která vychází od pondělí do sobory. Většinu článků, které do ní píšu, nedávám sem na stránky, ani se o nich nezmiňuji, protože se tak úplně netýkají podstaty toho, o čem jsou stránky www.SlovackoDNES.cz.

 

Občas ale udělám výjimku, tak jako nyní, kdy bych vás chtěl upozornit na páteční vydání MF DNES. Do její regionální přílohy chystám větší materiál o otci a synovi Hoffmannových z Ostrožské Nové Vsi, kteří vlastní stejnojmennou firmu. V regionu, kde žiju, je tato firma hodně známá, takže si myslím, že někteří tuto mou anonci na noviny uvítají.

 

A tady ještě dvě fotečky, které jsem při pořizování článků pořídil... Vlevo zakladatel, majitel a jednatel Lubomír Hoffmann, vpravo jeho syn Marek, ředitel firmy. Společně dokázali vybudovat velkou a respektovanou firmu, která s 260 zaměstnanci především dodává prototypové díly do několika světových automobilek. Materiál o nich vznikl proto, že v MF DNES se snažíme v sérii byznys rozhovorů seznamovat čtenáře se zajímavými firmami a manažery.

 

RB