Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Poslední tenisový turnaj ovládli Ostrožané

Organizátoři posledního letošního turnaje na lhotských tenisových kurtech mi poslali informaci o jeho průběhu i několik foteček. Tady jsou.

 

Tradiční burčákový turnaj kořistí dvojice z Uh. Ostrohu.

 

Předposlední zářijovou sobotu se konal již tradiční burčákový turnaj ve čtyřhře v kategorii mužů od 18ti let o který bývá každý rok velký zájem. I přes chladné počasí nebyl ani letošní rok výjimkou a na turnaj se přihlásilo 12 dvojic.

Po rozlosování do dvou základních skupin se hrálo systémem každý s každým na jeden výtěžný set.

První skupinu vyhrála dvojice Malušek P. , Lopata P. před dvojicí Jenčo J. , Hubík M., kterou zdolala v základní skupině až ve zkrácené hře v poměru 6 : 5.

Ve druhé skupině vyhrála dvojice z Uh. Ostrohu Haláč, Hlůšek , která byla pro nás velkou neznámou a nutno podotknout že působili velmi sehraným dojmem s jistými údery.

Na druhé postupové místo se probojovala dvojice Kotačka Z., Nemáš B., která si postup vybojovala až v posledním utkání základní skupiny když ve vyrovnaném zápase plném zvratů porazila velmi dobře hrající a zkušenou dvojici Radoch Vl., Žajdlík J. v poměru 6: 4.

 

SEMIFINALOVÉ VÝSLEDKY:

Malušek P , Lopata P - Kotačka. Z , Nemáš. B

1 : 9

 

Haláč , Hlůšek - Jendo.J , Hubík. M

9 : 3

 

FINÁLE:

 

Haláč , Hlůšek - Kotačka. Z , Nemáš.B

9 : 3

 

Malé finále útěchy pro sebe vybojovala dvojice Gabriel D., Hanáček P., která s přehledem porazila dvojici Jaroš J., Molík J. v poměru 9 : 2.

I přes nevlídné počasí můžeme konstatovat , že se závěrečný turnaj sezony vydařil, k čemuž bezpochyby přispěl kvalitní burčák s neméně kvalitním gulášem.