Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Poslední šance poslat fotky do fotografické soutěže Slovácka

Pokud fotíte, což myslím, že ano, protože dnes fotí každý, máte možnost přihlásit se na výstavu, která už je na Slovácku poměrně známá - byť bohužel informace o možnosti vystavovat jsem neviděl skoro nikde.

Tedy, pokud pošlete  do 20. prosince fotky a porota je vybere, budou vaše fotky k vidění v kině Hvězda v Uherském Hradišti od neděle 10. ledna 2010 (do 9. února), kdy tady začíná koncert Hradišťanu. Veškeré informace o tom, jaké fotky poslat, kde a kdy, najdete na přiloženém plakátku.

Takže, posílejte - jen buďte trošku soudní při výběru fotek :) V dnešní fotografické kvantitě bývají docela často i na výstavách některé fotky hodně tuctové... Udělat skutečně dobrou a zajímavou fotku je tak možná paradoxně stále obtížnější... A jak už jsem několikrát psal - Slovácku velmi chybí dokumentární fotografie, zobrazující současný "nekrojový život" ... Je dobře, že organizátoři soutěže stanovili velmi široký prostor pro fotografované náměty, takže lze posílat fotky prakticky s jakýmkoliv tématem. Jen nevím, jestli fotky musely být udělány v roce 2009...

A nejdůležitější informace nakonec - koho fotky budou vybrány, ten má vstupenku na Hradišťan zadarmo! Tak si ji raději zatím nekupujte a posílejte místo toho fotky :)

RB