Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Poprvé tady na stránkách: kompletní přehled mých videoukázek od roku 2009 do dnešních dnů... Začínal jsem Topolánkem - pamatujete si ho ještě někdo? :)

Když jsem procházel své videoukázky, ke svému překvapení jsem zjistil, že je jich ještě více, než jsem si původně myslel. Kdo máte zájem, můžete se tak podívat například na vůbec první videoukázky, které jsem natočil na Slovácku v roce 2009. Následně jsem začal shromažďovat videoukázky na jiném místě internetu, a nakonec se přesunul na současné místo. Teď poprvé tedy dávám odkazy na všechny svá videa na jedno místo.
 
Jsou to stovky, stovky a stovky videoukázek, na kterých jsem zachytil řadu akcí a lidí, možná bude mít pro někoho smysl se občas na některá tato videa podívat. Nejsou jen o folkloru, zachycují například i období, kdy jsem chvíli dělal zpravodaje MF DNES z Uherskohradišťska a Uherskobrodska.
 
Pro mě osobně má nalezení prvních videoukázek smysl v tom, že už tolik sám sobě nenadávám. Mým životním pocitem totiž je to, že člověk by mohl udělat mnohem více než dělá, že často nenalezne to nejdůležitější, co měl dělat, že prostě život uteče a my jsme v něm toho až tak moc nestihli. U mě je toto vše násobeno tím, že jsem na konci roku 2007 odešel z MF DNES a z Prahy na Slovácko vyloženě kvůli tomu, abych udělal co nejvíce věcí o Slovácku. Zdá se mi, že se mi to moc nepodařilo, měl jsem toho udělat mnohem a mnohem více - byť jsem vlastně pořád něco dělal a na odpočinek vlastně ani čas nebyl.       
 
Tady jsou tedy odkazy na videa:
  
 
TADY  jsou vůbec první videa od května 2009, začínal jsem Martinem Hrbáčem na večeru v Brně, kde slavil sedmdesátku, na dalším videu je muž jménem Mirek Topolánek... Kurnik, kdo to vlastně byl, pamatujete si ho ještě někdo? :) No a následuje spousta dalších videoukázek... Tehdy jsem  ještě točil na provizorní malý foťáček, takže videa nejsou samozřejmě moc kvalitní, ale snad je dobře, že něco zachytila pro budoucnost...  
  
TADY  jsou videa, která jsem točil někde od roku 2010 do roku 2012 ... 
 
TADY už jsou videa čerstvá z posledních měsíců, stále přidávám nová, přál bych si, abych stíhal mnohem víc lidí a akcí, ale bohužel, nedostává se mi tolik potřebného času ...
 
RB